Co robimy w lipcu?

Pomaganie jest super. Każda z nas angażuje się, jak może. Zwłaszcza Karolina. Ona staje na rzęsach i podtrzymuje kontakt z naszymi fundacjami w sprawie bazarków. Pyta, organizuje, stoi z batem, pilnuje wysyłek. Nasz specjalista ds. obsługi klienta. Każda taka inicjatywa z naszej strony to nie tylko czas i środki poświęcone na wykonanie fantów.
 
To także mozolna praca organizacyjna: ile fantów, na który bazarek, jakie fanty do kogo, aby pomnożyły kasę i odciążyły opiekunów tych uszatych biedaków, którzy przez ludzką bezduszność i bezmyślność w opłakanym stanie trafiają na ulice. 
 
Karolina angażuje się także w interwencje. Ostatnio zorganizowała (wielki szacunek za to) opiekę dla kilku królików w ArbuZie. Obiecała im, że zbierzemy dla nich środki finansowe na leczenie  i kastrację. No to co? Robimy to, co umiemy najlepiej! Fanty! A jak fanty, to bazarek!

Jak to: co robimy? BAZAREK!!!

Dlatego ruszył nasz własny, projektowy Szybki mini bazarek fantów handmade with ❤️, na którym dostępne są tylko i wyłącznie fanty zrobione przez nas.
 
Emilia oprócz tego, że szyje te cuda w szalonym tempie, to jeszcze dodatkowo promuje „no waste”.
Kasia, chociaż oficjalnie na urlopie gdzieś w lubuskiem, jak tylko Karina (jej córeczka) pozwoli, skrobie portrety pupili i ich właścicieli.
Sylwia, z głową już pewnie w stażowej chmurze (lada dzień wylatuje do Indii na praktyki), już wcześniej dostarczyła zapasu bransoletek z zabawnymi napisami. Z nimi każdy króliczy opiekun się utożsami.
Karolina – o niej nie będę się już rozpisywać, bo wyjdzie, że jestem okropną lizuską. Karolina po prostu ogarnia. Mistrzyni ogarniania i motywacji.
A ja? – zapytacie. Ja jestem na ostatnich nogach. Z niecierpliwością czekam, aż mój młodszy syn zdecyduje, że już wychodzi na ten świat. W międzyczasie obmyślam nowe fanty dla was, które wydziergam, jak tylko rodzina mi pozwoli 😉
A trochę tych pomysłów jest…

Co znajdziecie u nas?

 
Wracając do tematu – kilka odnośników dla fanów prac Emilii:
 
 
dla fanów bransoletek Sylwii:
 
 
dla fanów Zygibiusza:
 
 
Licytujcie i czyńcie dobro. 

A tymczasem...

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *